Nianie i guwernantki

Nianie i guwernantki

opieka do dziecka podkarpackie niania rzeszow

Najlepsze dla Twojego skarbu

Wszystkie nasze opiekunki i guwernantki posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne oraz przechodzą wieloetapowy proces rekrutacji, dzięki czemu jesteśmy pewni, że będą w stanie sprostać oczekiwaniom zarówno rodziców, jak i dzieci. Nasi rekruterzy są również rodzicami i jako tacy wierzą w rodzicielską intuicję. Zatrudniamy tylko te osoby, które dopuścilibyśmy do pracy z naszymi własnymi dziećmi.

Rekrutacja składa się z następujących etapów:

ANALIZA DOKUMENTÓW

Bardzo dokładnie analizujemy dokumenty kandydatek – CV, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające wykształcenie i doświadczenie zawodowe, referencje, zaświadczenia o niekaralności, szczegółowe ankiety wypełniane specjalnie dla nas.

ROZMOWA REKRUTACYJNA

Z kandydatkami, których dokumenty są bez zarzutu, spotykamy się na rozmowie rekrutacyjnej. Podczas tej rozmowy doświadczony psycholog sprawdza ich podejście i motywację do pracy z dziećmi, bada kompetencje społeczno-psychologiczne, osobowość i umiejętności, weryfikuje kulturę osobistą i poprawność językową.

TESTY PSYCHOLOGICZNE I TESTY WIEDZY

Podczas następnego spotkania przyszłe nianie guwernantki poddawane są profesjonalnym testom psychologicznym sprawdzającym ich sposoby radzenia sobie z emocjami oraz reakcje na stres. Wypełniają również test kompetencji i wiedzy z obszaru pedagogiki.

OBSERWACJA

Po uzyskaniu pozytywnej opinii psychologicznej i zweryfikowaniu referencji kandydatki są poddawane wielogodzinnej obserwacji podczas pracy z dziećmi w świetlicy Przystanku Po Szkole. Tam dodatkową opinię wystawia im pedagog.

DECYZJA O ZATRUDNIENIU

Kandydatki, które przeszły nasze sito rekrutacji, dołączają do elitarnego grona niań guwernantek. Zakładamy im portfolio, które składa się z:

  • CV kandydatki,
  • listu motywacyjnego,
  • listy doświadczeń zawodowych,
  • zdjęcia,
  • zweryfikowanych referencji poprzednich pracodawców,
  • raportu z rozmowy rekrutacyjnej,
  • wyników testów psychologicznych,
  • raportu z obserwacji.

Takie portfolio wybranej kandydatki przedstawiamy Państwu podczas wyboru odpowiedniej opiekunki dla Waszego dziecka.

Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy nianię lub guwernantkę, która spełni oczekiwania Twoje i Twojego dziecka.

Agencja Guwernantek i Niań – profesjonalna opieka do dziecka